Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Theu rregullat e pandemisë, ndalohet nga policia këngëtarja shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka patur një moment të pakënaqshëm nga policia londineze teka ka qenë duke xhiruar klipin për këngën e saj të re.

Ajo ka qenë bashkë me produksionin e saj në pjesën lindore të Londrës teksa po filmonte në një rrugë dhe ndaj është ndaluar nga policia.

Policia është thirrur nga banorët e zonës pasi turma që u mblodh për të parë Duan, ishte shumë e madhe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet