Theu rregullat e pandemisë, ndalohet nga policia këngëtarja shqiptare

Showbiz
Theu rregullat e pandemisë, ndalohet nga policia këngëtarja

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka patur një moment të pakënaqshëm nga policia londineze teka ka qenë duke xhiruar klipin për këngën e saj të re.

Ajo ka qenë bashkë me produksionin e saj në pjesën lindore të Londrës teksa po filmonte në një rrugë dhe ndaj është ndaluar nga policia.

Policia është thirrur nga banorët e zonës pasi turma që u mblodh për të parë Duan, ishte shumë e madhe.

ME TE LEXUARAT