Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tatuazhi simbolik i Xhensila Myrtezaj: Kjo është lutja ime!

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka zbuluar tatuazhin e saj më të fundit. Në një postim në Instagram në një foto domethënëse, Xhensila zbulon se ka gdhendur në trup shkronjat e emrit të vogëlushes së saj.

Shkronjat e Ajkës ajo i ka ndarë në dy duar të tilla që kur të bashkohen për lutje të formojnë emrin e vogëlushes.

“Lutja ime”, shkruan Xhensila. Ajo ka shkruar edhe një citim nga Bibla. “Të gjithë fëmijët e tu do të mësohen nga Zoti dhe madhështia do të jetë paqja e tyre…Isaiah 54:13”.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet