Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po kulloste bagëtitë, mësuesja me makinë godet bariun 62-vjeçar në cep të rrugës, përfundon në pyll

DIBËR
Një aksident është regjistruar sot në Dibër teksa një mësuese me automjet ka përplasur bariun 62-vjeçar.

Mësohet se 62-vjeçari ishte duke kullotur bagëtitë dhe po qëndronte në cep të rrugës kur është goditur nga automjeti që drejtohej nga mësuesja.

Të dy janë plagosur, pasi mësuesja përfundoi bashkë me automjet në pyll. Ata janë dërguar në spitalin Rajonal të Dibrës pasi janë në gjendje të rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet