Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përballja në telefon me Ramën, Basha zbulon pse ndërhyri live në emision

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka zbuluar arsyen e vërtetë të ndërhyrjes së tij gjatë emisionit “Opinion” ku kryeministri Edi Rama ishte i ftuar.

Basha tha se kishte fakte dhe argumente për temën e inceneratorëve ndaj dhe kërkoi fjalën dhe përballje me kryeministrin Rama.

“Kur ke fakte me vete kur ke të drejtën dhe argumentat me vete pak rëndsi ka je në teelefon apo je aty. Të gjithë e dinin që kishim të bënim me një gënjeshtar e hajdut por dje kuptuam që këmi të bëjmë edhe me një frikacak”, u shpreh Bashan e studion e “Zonë e Lirë”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet