Mozzik dhe Loredana janë bashkë?! Çfarë thotë Getinjo

Showbiz

Ka disa ditë që showbizi shqiptar vlon me lajmin e rikthimit të Loredanës dhe Mozzik.

Zërat për një rikthim të tyre bashkë erdhën pas përhapjes së një videoje që doli në internet ku Mozzik dhe Loredana shiheshin në një qendër tregëtare në Gjermani.

Dhe Getinjo në një nga postimet e rrjeteve sociale ka komentuar për këtë pjesë duke ironizuar postimin edhe pse nuk ka dhënë një përgjigjje konkrete në lidhje me situatën e tyre.

“Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Faleminderit shumë” – është shprehur Getinjo.

ME TE LEXUARAT