Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fshehu kokainën në garazhin e një pallati, arrestohet shqiptari në Itali

Një 38 vjeçar shqiptar u arrestua, pasi u kap me një sasi të konsiderueshme lënde narkotike.

Shqiptari i dënuar edhe më herët, kishte fshehur në garazhin e një pallati në Torino 930 gram kokainë.
Garazhi në pronësi të një italiani, shfrytëzohej nga shqiptari.

Droga ishte e ndarë në tre pako, ndërsa u sekuestruan edhe materiale të tjera për paketimin e dozave të drogës si dhe një peshore precize.

38-vjeçari u arrestua dhe u vendos në arrest shtëpiak.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet