Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fotoja që bëri xhiron e rrjetit, foshnja i heq maskën mjekut

Një fotografi e publikuar nga një gjinekolog arab është bërë virale në internet. Bëhet fjalë për një foshnjë të porsalindur që i kapte maskën gjinekologut.

Gjinekologu Samer Cheaib nga Emiratet e Bashkuara Arabe ishte ai që ndau foton ,e cila në këto momente të vështira që po kalon bota për shkak të pandemisë që ka shpërthyer, duket frymëzuese.

Mjeku ndau foton edhe në Instagramin e tij, duke shkruar: “Të gjithë duam një shenjë që së shpejti do të heqim maskën” .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet