FOTO/ I infektuar së bashku me babain me COVID-19, ky është 37-vjeçari që humbi jetën

Aktualitet

Ai humbi jetën si pasojë e komplikacioneve të COVID-19 edhe pse nuk kishte sëmundje shoqëruese  dhe ishte në mesin e 4 viktimave që ndërruan jetën nga koronavirusi në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit.

37-vjeçari, Lorenc Kreka humbi betejën me koronavirusin ndërsa la pas bashkëshorten me dy fëmijë të mitur.

Kreka prej disa ditësh qëndronte në spital, ndërsa me koronavirus ishte prekur dhe babai i tij, i cili fatmirësisht arriti të shpëtojë.

ME TE LEXUARAT