Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto e 37-vjecarit nga Korca që humbi jetën nga COVID, s`kishte sëmundje tjera

Personi në foto është Lorenc Kreka, është mes 4 viktimave që ndërruan jetë nga koronavirusi në vendin tonë në këto 24 orët e fundit.

Mësohet se 37-vjeçari nga Korça ka humbur betejën me COVID-19 ditën e djeshme, ndërsa la pas bashkëshorten me dy fëmijë të mitur.

Gazetarja Lorena Kodra raporton se Kreka prej disa ditësh qëndronte në spital, ndërsa me koronavirus ishte prekur dhe babai i tij, i cili fatmirësisht arriti të shpëtojë./balkanweb

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet