Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Flakët përpijnë apartamentin në Korçë, zjarrfikësja në vendngjarje

Një shtëpi në katin e dytë të një pallati në Korçë është përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, por mësohet se nuk ka persona të lënduar.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen e njohur si Shën Mëria.

Sakaq zjarrfikësja ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e plotë të zjarrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet