Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elbasan-Peqin, makina përplas për vdekje këmbësoren

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është shënuar mbrëmjen e sotme në Peqin.

Një automjet tip ‘BMW’ me drejtues shtetasin E.S., 43 vjeç ka përplasur një 64-vjeçare. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 64 vjeçarja Xh.B., banuese në Librazhd.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet