Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Debati i Ramës me gazetarët, shpjegimi i Vasilit: Edhe hajdut edhe bën si i çmendur

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka ndarë në Facebook një video nga debatet e kryeministrit Edi Rama me gazetarët në studion e opinion mbrëmjen e kaluar.

Ai e justifikon sjelljen e kryeministrit si ‘hajdut I kapur me presh në dorë’.

“Edhe hajdut edhe ben si i cmendur!

Edhe hajdut edhe ben si i çmendur se eshte kapur me presh ne dore!”, shkruan Vasili.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet