Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID-19 në Vlorë/ Bum infektimesh në Kadastër, konvikte dhe Bashkinë e Selenicës

Ditën e sotme në qytetin e Vlorës janë konfirmuar pozitiv 19 persona.

Mes të prekurve rezulton të jetë një sanitare që punon në drejtorinë e kujdesit shëndetësor. Raste pozitive ka pasur edhe në Kadastër dhe konvikte.

Sipas burime konfirmohet se ka rezultuar pozitiv edhe një punonjës i Bashkisë së Selenicës.

Rastet e tjera të konfirmuara me COVID-19 janë pensionistë dhe persona të biznesit privat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet