Bulqizë, policia ndalon burrin 53-vjeçar pas dyshimeve se ngacmoi seksualisht një të mitur

Aktualitet
Bulqizë, policia ndalon burrin 53-vjeçar pas dyshimeve se ngacmoi

Policia e Bulqizës ka ndaluar sot një 53-vjeçar, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur 14 vjeçe.

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë, u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit në kërkim, B.L., 53 vjeç, banues në Bulqizë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur 14 vjeçe.

Materialet procedurale u referuan në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës Parë Dibër për veprën penale “Ngacmim seksual”.

ME TE LEXUARAT