Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha takon ambasadoren e Francës, çfarë u diskutua në takim

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka pritur në një takim ambasadoren e Francës, Vasak.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i PD në Tëitter ndërsa e cilëson si një mike të vyer për Shqipërinë.

Postimi në “Twitter” i kryetarit të PD-së Lulzim Basha:

Kënaqësi të prisja Ambasadoren Vasak, një mike e vyer e Shqipërisë, teksa mandati i saj vjen drejt fundit.

I shpreha mirënjohjen personale për investimin e saj dhe të Francës, si dhe angazhimin tonë maksimal në përafrimin europian të vendit tonë. Merci Madame l’Ambassadeur!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet