Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

VIDEO/ Trump hedh pas COVID-19, shfaqet duke kërcyer në fund të tubimit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, mbajti një tubim në Pensilvani më 14 tetor ndërsa ai vazhdon një javë maratonë të aktiviteteve të fushatës zgjedhore, nëpër shtetet ku i duhet një fitore.

Megjithatë ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen nuk ishin premtimet elektorale të Tramp por kërcimi i tij në fund tubimit.

Pak kohë pas shërimit nga COVID-19, presidenti Tramp është shfaqur duke kërcyer nën tingujt e YMCA.

Mesa duket ai e ka lënë pas eksperiencën me koronavirusin dhe duket se lajmi i shërimit e ka sjellë në humor të mirë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet