Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sot do të festonte 26 vjetorin, këngëtarja dedikim prekës Ergi Dinit: Sa dhimbje të jetosh pa ty

Këngëtarja Barbara Dine ka ndarë një postim prekës dhe një dedikim të trishtë për vëllain e saj të ndjerë Ergi Dini.

Nëse ai do të jetonte sot do të festonte 26-vjetorin e ditëlindjes së tij dhe sot në këtë ditë, këngëtarja shkruan për dhimbjen që i ka lënë pas me mungesën e tij.

“Sot është dita jote e lindjes!

Sa dhimbje e madhe është të kesh shumë gjera për të thënë dhe të mos kesh mundësinë t’i thuash, sepse asnjë fjalë nuk ka më vlerë dhe nuk ndryshon asgjë….

Sa dhimbje të jetosh pa ty, sa dhimbje te mos kesh prezencën tënde pqr t’i dhënë kuptimin që kishte jeta me ty…

Sa gjera do doja te t’i thoja…”- shkruan këngëtarja në Instagram.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet