Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ping pongu” i replikave, Presidenca-Ramës: Frikacak, trembesh nga protestat e Kirgistanit

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi reagon në Facebook ndaj kryeministrit Edi Rama. Teksa i cilëson zgjedhjet e Shijakut dhe Dibrës sit ë Kirgistanit, ai shprehet se vetë Rama ka qenë ai që ka future në parlament trafikantë dhe kriminelë.

REAGIMI I BLUSHIT
Buburrec Trendi respekto urgjent 5 Qershorin se le nam dhe dënoi në emër të OSBE-së zgjedhjet e Kirgistanit që ishin si të Shijakut dhe Dibrës.

Me Presidentin ti je vite dritë larg. Ishe ti që i fute në Parlament dhe i vendose në krye të Bashkive, kriminelët dhe trafikantët.
Këtë e di e gjithë bota!

Presidenti të ka ftuar në Përballje!

Po pret studion televizive dhe orën! Pse ke frikë?!

Pse mblidhesh si buburrec e fshihesh pas Tëitterit?!

Je aq frikacak sa trembesh edhe nga protestat e popullit në Kirgistanin e largët!
Ora e Përballjes po afron!
As në skutat e Tëitter-it nuk do fshihesh dot po nuk respektove urgjent Marrëveshjen e 5 Qershorit!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet