Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lulzim Basha kërkon të ndërhyjë ‘live’, Rama refuzon përballjen

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kërkuar të ndërhyjë me telefon në studion e emisionit “Opinion” të Blendi Fevziut, për një përballje me kryeministrin Edi Rama.

Rama ka refuzuar kërkesën e Bashës, duke theksuar se ai me pare duhet te mesoje se eshte kryetar i PS-se dhe “eshte top”.

Fevziu: Kryetari i PD-së kërkon të hyjë në telefon. Jeni gati ta përballni?

Rama: Kush është ky? Jo, jo, jo! Faleminderit shumë. Jo jo ai të mësojë se Kryetari i PD-së është top.

Fevziu: S’doni ta përballni?

Rama: Jo mo fare, ça përballje.

Fevziu: Po ju pyes per korrektese, sepse zoti Basha eshte ne telefon!

Rama: Lere korrektesen tani, me ke ftuar mua…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet