Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Lufta’ e ashpër me replika/ Meta shkon të qetësohet në bregdet

Pas replikave të ashpra me kryeministrin Edi Rama, presidenti Ilir Meta duket se ka shkuar të relaksohet në bregdet.

Ai ka postuar një foto nga bregdeti në Durrës ku shkruan se mjafton të vishj në bregdet e të frymësohesh për të ardhmen europiane të Shqipërisë.

Mjafton të vish në bregdetin e Durrësit dhe frymëzohesh për një ritëm më të lartë, sidomos për të ardhmen europiane të Shqipërisë!”

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet