Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Largohet drejtori i policisë së Shkodrës Niko Brahimaj, ja kush e zëvendëson

Ngjarjet e fundit te ndodhura ne Shkoder kane sjelle ndryshime ne policine e ketij qyteti.

Diten e sotme mesohet se eshtë larguar nga drejtimi i policisë së Qarkut Shkodër Niko Brahimaj, i cili kishte më shumë se një vit në krye të këtij institucioni.

Mësohet se në vend të tij është komanduar zv.drejtor Lorenc Meta për hetimin e krimeve në Drejtorinë Vendore të Policisë së Shkodrës.

Mësohet se Brahimaj është larguar për shkak të komplikacioneve shëndetësore që ka pasur ditët e fundit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet