Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Kur ngacmoja Keisin në lagje”, Stresi kujton kohët e vjetra

Reperi i njohur Stresi si duket është bërë nostalgjik për fillimet e historisë së dashurisë me Keisin. Çdo gjë midis tyre ka nisur në lagje, të paktën këtë na lë të kuptojmë Stresi në foton e publikuar së fundmi.

Në fillimet e tyre, reperi priste poshtë pallatit që Kejsi të dilte në lagje për ta parë. Koha kur ngacmoja Keisin, në lagje!- ka shkruar reperi me nota humori.

Kujtojmë se javën që lamë pas teksa ishte i ftuar në “Shiko kush luan” Stresit iu kërkua të bënte një foto me Trejsi Sejdinin nga një shtrat i improvizuar në studio dhe ta postonte në Instagram.

Para sfidës reperi u shpreh “Keis, është vetëm lojë!”, duke u siguruar që që Keisi mos ta keqkuptonte postimin e kësaj fotoje

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet