Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

John Cena i jep fund beqarisë, martohet në mënyrë sekrete këtë javë

Aktori dhe superstari i WWE John Cena është zyrtarisht i martuar, në një ceremony sekrete me Shay Shariatzadeh. 43-vjeçari Cena filloi të dilte me 29-vjeçaren Shariatzadeh në 2019 pas ndarjes me divën e WWE Nikki Bella në 2018.

Cena dhe Shariatzadeh u fejua në mënyrë sekrete dhe nënshkroi një certifikatë për martesë herët këtë tetor, në nje ceremony të mbajtur në Tampa, Florida në 12 tetor, sipas TMZ.

Cena ishte më herët I martuar me Elizabeth Huberdeau nga korriku 2009 derisa u ndanë në Maj 2012, me një divorc të finalizuar në korrik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet