Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Horoskopi per diten e sotme, 15 tetor 2020

Dashi
Kujdes me euforinë. Partnerët do të jenë entuziastë për planet dhe ndërmarrjet tuaja të reja. Nëse keni kohë të lirë, përpiquni të merreni me diçka krijuese. Vlerësoni kohën tuaj dhe përdorni atë në mënyrë produktive.

Demi
Mund të ndiheni pak konfuz sot, veçanërisht në çështjet e dashurisë po tregoni pak pasiguri. Kjo mund të bëjë të mos reagoni ashtu siç duhet dhe t’ju vërë në vështirësi përballë partnerit.

Binjakët
Kujdesuni për shëndetin dhe bani rregull. Aftësia për ti bërë përshtypje të tjerëve do t’ju shpërblehet. Do të keni një mbrëmje romantike, të mbushur me argëtim dhe të qeshura.

Gaforrja
Njerëzit me të cilët jetoni aktualisht mund të mos jenë shumë të lumtur me ju, pavarësisht se çfarë bëni për t’i kënaqur ata. Mos prisni që gjërat të ndodhin, dilni dhe kërkoni mundësi të reja. Sot, ju mund të kaloni një pjesë të madhe të ditës duke lexuar.

Luani
Keni interesa biznesi jashtë shtetit ka gjasa të përfitojnë financiarisht sot. Të afërmit do t’ju ofrojnë mbështetje dhe do të lehtësojnë gjendjen tuaj psikologjike. Nga ana profesionale, duket sikur gjithçka do të lihet në duart tuaja, edhe pse kolegët dhe bashkëpunëtorët mund t’ju vijnë në ndihmë, ata nuk do të jenë në gjendje të ofrojnë shumë ndihmë.

Virgjëresha
Mos u mërzitni nga situatat e ndërlikuara. Merrni pjesë në aktivitete shoqërore për tu ndjerë më mirë. Stili juaj i jetës mund të shkaktojë tensione në shtëpi, kështu që shmangni netët e vona dhe shpenzimet e tepërta për të tjerët.

Peshorja
Mund të mos keni gjendje të mire shpirtërore. Vetmia mund të jetë bërë kryefjalë këto ditë. Mos prisni që të siguroni fitime brenda ditës. Jepini kohë vetes

Akrepi
Një mik nuk po ju thotë të vërtetën. Ndoshta kjo vjen për shkak të frikës se mund të ndryshoni mendim lidhur me të. Mos humbisni kohë duke u zhgënjyer dhe duke menduar arsyet pse nuk ka besim tek ju, por përpiquni ta bëni atë të bindet se jeni njeri i besuar.

Shigjetari
Mos u mbingarkoni me punë shtesë. Projektet e reja për përmirësimin e shtëpisë mund të jenë prioriteti juaj. Kjo do të jetë një ditë emocionuese, pasi mund të merrni një dhuratë të këndshme nga i dashuri juaj.

Bricjapi
Sporti dhe aktivitete të tjera në natyrë do t’ju ndihmojë të rikuperoni energjinë tuaj. Mbani nën vëzhgim se ku po i shpenzoni paratë, përndryshe mund të përballeni me probleme më vonë. Gjetja e fajit te të tjerët, mund t’ju vërë në qendër të kritikave.

Ujori
Angazhimet tuaja dhe një orar i gjatë i punës do t’ju ofrojnë pak kohë të lirë sot. Një periudhë e shkurtër tensioni mund të mbizotërojë në jetën tuaj. Sa i përket aspektit profesional, gjërat duket se janë në favorin tuaj.

Peshqit
Investimet mund të jenë produktive për ju, duke ju sjellë fitime afatgjata. Natyra juaj e çiltër dhe e mprehtë do t’ju bëjë bëjë të dashur në ambjentet shoqërore. Sot, shpenzimet mund të jenë arsyeja e grindjes me partnerin tuaj./bw

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet