Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë në Paskuqan, i moshuari bie nga çatia e banesës së tij

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Paskuqan, ku një i moshuar ka rënë nga lartësia e banesës së tij.

Sipas policisë ngjarja ndodhi rreth orës 17:30 ku 61 vjeçari me iniciale I.D ra nga lartësia e banesës së tij.

Ai është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Pasditen e sotme rreth orës 17:30 në rrugën “Halit Haxhia” në Paskuqan një 61 vjeçar me inicialet I.D. ra nga lartësia e banesës së tij.
Ai u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet