Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dita e parë e maskës me detyrim/ Rama: Super reagim! Më mirë ky taksirat se sa mbyllja prapë në shtëpi

Kryeministri Edi Rama duket mjaft i kënaqur me reagimin e qytetarëve në ditën e parë të vendimit të ri për maska me detyrim në ambiente të hapura dhe të mbyllura.

Rama falënderon qytetarët për vendosjen e maskës teksa thotë se edhe vetë ai u mërzit pak me këtë kufizim, por thekson se më mirë ky taksirat se sa mbyllja prapë në shtëpi me javë të tëra.

STATUSI NGA EDI RAMA

🔴 SUPER REAGIM SOT ME MASKAT EDHE NË RRUGË👍

RROFSHI, RROFSHI, RROFSHI, JU DUA SHUMË❤️

Njësoj si ju, kur vura maskën sot sa dola u mërzita pak, po më mirë taksirati i maskës, se sa taksirati i mbylljes prapë në shtëpi me javë të tëra, prandaj faleminderit për mirëkuptimin dhe MBANI MASKËN SAPO DILNI NGA SHTËPIA🙏

#MbajeMaskën😷

#RuajShëndetin😷

#ShpëtoJetë😷

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet