Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Atentati ndaj kreut të policisë bashkiake, pas 19-vjeçarit dorëzohet edhe kushëriri

Pas dorëzimit të 19-vjeçarit Ilirjan Hasanaj, autor i dyshuar për atentatin ndaj kreut të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, Mentor Hasanaj dhe babait të tij është vetëdorëzuar në polici edhe kushëriri.

Mësohet se kushëriri 19 vjeçarit, Verzen Bajraktari dyshohet se është personi që e ka pritur me makinë në rrugën dytësore Ilirjan Hasanaj për t’u larguar pas plagosjes së dyfishtë të Mentor dhe Xhelal Hasanajt.

Tashmë pritet dëshmia e dy të rinjve në polici, si dhe zbardhja e motiveve të ngjarjes në fjalë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet