Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Panik tek Juventus/ Pas Cristiano Ronaldos, një tjetër i infektuar

Covid-19 ka vënë në panik edhe Juventus. Pas Cristiano Ronaldo, klubi kampion i Italisë ka njoftuar një tjetër rast pozitv.

Bëhet fjalë për mesfushorin amerikan Ëeston McKennie, i cili iu bashkua “Zonjës së Vjetër” në merkaton e verës.

“Në respekt të normave dhe protokollit, skuadra është në izolim vullnetar”, lexohet mes të tjerash në njoftimin për mediat shpërndarë nga Juventus, që më parë ka zyrtarizuar edhe dy raste pozitivë edhe në skuadrën U-23.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet