Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pa reçipeta dhe me dekolte të hapur, kryeministrja finlandeze ndez rrjetin

Në një set fotografik për revistën “Trendi Magazine”, kryeministrja finlandeze Sanna Marin ka pozuar me një kostum të zi pa këmishë dhe pa reçipeta dhe me një dekolte të hapur.

Veshja e saj ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale duke e bërë kryeminstren temë kryesore diskutimesh.

Disa komentues e kanë përkrahur veprimin e Kryeministres, madje dhe duke postuar foto të ngjashme me të nën hashtagun “iamëithsanna”,
ndërsa të tjerët e kanë kundërshtuar duke arsyetuar se kjo është një foto e papërshtatshme për një lidere vendi.

Gjithashtu fotoja e Kryeministres ka frymëzuar shumë tabloidë filandezë dhe media ndërkombëtare pasi shpreh bukurinë, forcën dhe pavarsinë e femrave në botë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet