Ne arrest shtëpie, Fjolla Morina vizitohet nga biznesmeni Fisnik Syla, i dedikon këngë dashurie

Showbiz

Fjolla Morina ndodhet aktualisht në arrest shtëpie mirëpo të shumta kanë qenë vizitat në shtëpinë e saj. Këtë herë ajo është vizituar nga partneri i saj, biznesmeni Fisnik Syla i cili thuhet se është partneri i këngëtares dhe janë gati për t’u martuar.

Këngëtarja postoi një video në Instastory dhe teksa shihet e mbështetur në krahërorin e Sylës e në sfond është kënga e dashurisë “:Betohem”

‘Për njoni tjetrin betohemi që ne nuk largohemi dhe nëse nesër vdesim. Ty ta kom kqyr zemrën jo llogarinë…’ thuhet në këngën e publikuar nga Fjolla në istagram.

‘Mbreti im’– e cilëson Morina partnerin e saj, i cili u lirua pak javë më parë nga burgu.

ME TE LEXUARAT