Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Habit blogerja, publikon foton e terroristit Osman Bin Laden: Është babai im

Një përdoruese e rrjeteve sociale, e njohur si Saba ka shokuar mediat me postin që ka bërë së fundmi. E reja ka postuar në Instagram një foto të saj më terroristin Osman Bin Laden e ku krahas fotos shkruan se ai ishte babai i tij.

Fotoja e cila mori mbi 75,000 mijë pëlqime është bërë virale ku dhe nuk kanë munguar komentet.

”E çuditëshme vajza e Bin Laden duke një adoleshente e rregullt e mediave sociale .”- shkruan një komentues

Ndërsa një tjetër shkruante: Nuk ka si rrjetet sociale, vetëm këtu mund të bësh gallatë me vajzën e një t*rroristi. Ndërkohë vajza është justifkuar duke thënë se: Ai ishte një baba i mirë parvarësisht punës që bënte kjo nuk ndikonte tek unë.

Saba në lidhje më këtë është kontaktuar nga mediat në lidhje me postimin e saj ku pritet që të jap edhe një deklaratë.

Osama Bin Laden njihet si personi që ka 26 fëmijë, dhe ka pasur të paktën pesë gra gjatë kohës që ishte gjallë. Lideri i grupit Al-Qaeda u vra më 2 maj në një kompleks rezidencial në Abotabad të Paksitanit nga forcat speciale të SHBA.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet