Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Goditi mjetin në autostradën Durrës-Tiranë dhe u largua nga vendi i aksidentit, ndalohet 24-vjeçari

Policia e Durrësit ka arrestuar një 24-vjeçar si shkaktar të një aksidenti në autostradë. Burime zyrtare bënë me dije se nga specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës u ndalua shtetasi E. D., 24 vjeç, banues në Durrës.

Më 27 shtator në autostradën Durrës-Tiranë, 24-vjeçari duke drejtuar mjetin tip “Daimler Chrysler” ka goditur mjetin tip “Opel” dhe më pas është larguar nga vendi i aksidentit. Si pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesi dhe pasagjeri i mjetit “Opel”, të cilët pasi kanë marrë ndihmën mjekësore në spital janë larguar në banesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet