Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ Gashi na bën sërish krenarë, tatuazhi i tij i ri me simbolet kombëtare

Reperi ndërkombëtar me origjinë shqiptare Gashi, nuk resht së na bëri krenar. Këtë herë si ks realizuar një tatuazh me shqiponjën ku shpreh më së miri krenarinë që ka për vendin e tij.

Në krahun e tij të majtë ai ka realizuar një tatuazh me shqiponjën, e cila është simboli i kombit tonë. Pamjet e tatuazhit ai i ka shpërndarë në Instastory.

Kjo nuk është hera e parë që Gashi e tregon hapur origjinën e tij shqiptare, pasi edhe më parë në intervista të shumta për mediat shqiptare dhe të huajat.
Ndërkohë që për momentin Gashi po shijon suksesin e albumit të tij të fundit “1984”.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet