Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Enca jep lajmin e papritur pas operacionit të vështirë

Ajo është një këngëtaret më të përfolura ne vend.

Bëhet fjalë për Encën e cila së fundmi i është nënshtruar një operacioni në këmbë.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram Enca ka publikuar një video, ku shihet se këmba e saj është më mirë.

Po ashtu ajo ka postuar edhe një foto tjetër ku jep lajmin e papritur për fansat e saj, si duket Enca Haxhia gjatë kësaj kohe ka punuar për gjëra të reja. Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë gjatë kësaj kohe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet