Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E zhveshur në një vaskë plot trëndafila, juristja shqiptare si lë vend imagjinatës

Juristja e njohur, Redona Koçi ka publikuar një video mjaft provokuese.

Ajo ka pozuar e shtrirë në një vaskë të mbushur me ujë e cila është e mbuluar me shumë petale trëndafili.

Në një moment teksa bën lëvizjet sensulae, juristja del nga vaksa dhe zbulon format e saj duke mos i lënë më vend imagjinatës.

Redona Koçi njihet një nga femrat më seksi në Shqipëri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet