Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

COVID-19/ Greqi, 436 raste të reja infektimesh dhe 7 viktima në 24 orët e fundit

EODY njoftoi sot 436 raste të reja me koronavirus në Greqi në 24 orët e fundit.

Ndërkohë është bërë publik edhe numri i përgjithshëm i rasteve që është 23,495.

Gjithashtu mësohet se 86 pacientë po trajtohen të intubuar ndërsa 245 pacientë janë liruar nga ICU .

Në 24 orët e fundit është shtuar edhe numri i vdekjeve me 7 viktima të tjera të koronavirusit duke shkuar kështu në 469 vdekje gjithsej në vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet