Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha ndryshe nga Kryemadhi: Unë e kam mbajtur maskën dhe do e mbaj sërish

Ndryshe nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar se do e mabjë maskën, ashtu siç ka bërë gjithmonë.

“Maskën unë personalisht e kam mbajtur dhe ju kam këshilluar ta mbani shumë kohë më parë. Po ju them, mosmarrja e masave elementare nuk mund të fshihet nëpërmjet gjobave. Mbani vëmendjen tek problemi i vërtetë. Dhe dërgimi i parave nga oligarkët, ditën, javën, muajin kur ata kanë më shumë të nevojshme. Sot shteti e ka detyrim ligjor t’ua kthejë

Sa herë kujtohet ky, hiqni maskat, vini maskat, gjobë për maskat i shërben vetëm atij.”- tha Basha.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet