Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video/ Përfshihet nga flakët dhe përplaset në tokë, Armenia publikon pamjet shokuese

Zëdhënësja e Ministrisë armene të Mbrojtjes, Shushan Stepanyan, ka njoftuar se forcat kundër ajrore në Karabak kanë rrëzuar dronin pa pilot të tipit An-2 të ushtrisë azere.

“Mbrojtja kundërajrore e ushtrisë armene kanë rrëzuar droni pa pilot An-2 të, në lindje në vendit”, ka shkruar ajo në Facebook.

Në video shihet se si droni përfshihet nga zjarri dhe bie me shpejtësi të madhe në tokë. Në momentin që ka kontakt me tokën shihet një shpërthim tejet i fuqishëm, ku menjëherë krijohet një re e madhe tymi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet