Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

VIDEO/ Gafë tjetër e Joe Biden në fushatë: Jam demokrat krenar dhe kandidoj për senat

Nuk rreshtin lapsusit e kandidatit demokrat në Shtëpinë e Bardhë që janë bërë virale në rrjet në kulmin e fushatës elektorale.

I cilësuar nga rivali i tij, presidenti Donald Trump si “Sleepy Joe”, Biden duket nuk shqetësohet për lapsuset e tij, që në fakt po shpërndahen nga ekipi i fushatës së Trump brenda SHBA, por edhe nga mediat ruse në botë, të cilat dukshëm shprehin preferencën e tyre kundër kandidatit demokrat.

Edhe videon e fundit, me gafën e Biden e ka shpërndarë në Ballkan media e Kremlinit Sputnik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet