Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Shiten për një palë brekë”, Robert Aliaj përplaset me kolegët. Budina: Ka dhe artista legena

Robert Aliaj është përplasur ashpër me Erion Isain dhe Robert Budinën, ndërsa u shpreh kundër pjesëmarrjes së artistëve në politikë

Pjesë nga debati

Robert Aliaj: Jemi një komb shumë i shitshem. Të mos krahasohemi shumë me të tjetër. Ka faktë historike për këtë punë. U shiten për një palë brekë të përdorura. Po të më japësh shumë parë, edhe unë bie. Është fillimi i fundit për ju

Erion Isai: Nuk më pëlqejnë deklaratat nga mërgata. Nuk më pëlqejnë dhembshuritë neo-komuniste. Nuk mund të gjykosh një artist nëse e bën ose jo.

Robert Aliaj: Le ti lëmë këto “bull shit”. Arti është shumë i fuqishëm, edhe më i fuqishëm se ajo parukja, ai Trump

Erion Isai: Politikën e bën më të bukur një artist sesa një biznesmen.

Robert Budina: Mund të ketë edhe artist legen. Jo mo shpirti i vëllait, nuk e marr personale./top channel

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet