Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Presidenca i përgjigjet Veliajt: Lali Fikun e mund edhe Ilir Vrenozi

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, tedi Blushi i është përgjigjur ftesës së kryebashkiakut Erion Veliaj për një përballje mes tij dhe Metës për kryetar Bashkie.

Në një postim në Facebook, Blushi shkruan se fitorja ndaj lali fikut është e padiskutueshme.

“Të na falë Ilir Vrenozi, por fitorja e tij ndaj Lali Fikut është e padiskutueshme.

I favorizuar nga emri, integriteti dhe popullariteti, “buldozeri” Vrenozi është pak të thuash se e bën Marmalatë
Fiku.

Pranoji transferimin e gjendjes civile në Tiranë dhe përballu me të, po je buRë”, shkruan Blushi

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet