Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ping pongu” i replikave, Meta-Ramës: Do sqarohemi ballë për ballë, o buburrec

Vijojnë replikat mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Pak pas përgjigjes së kryeministrit Rama Presidenti Meta e fton në debat.

Përmes një postimi në facebook ai i kërkon të zgjedhë studion televizive me të cilën do përballen.

“ Nuk më ke treguar akoma në cilën studio televizive do sqarohemi ballë për ballë!
Mezi po të pres o trendi buburrec!”, shkruan Meta.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet