Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasen makinat në Pogradec, plagosen 2 persona

Dy makina janë përplasur mbrëmjen e sotme në Pogradec.

Mësohet se si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur si shkak i lagështirës në rrugë si pasojë e motit të keq.

Dy personat e plagosur dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet