Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pako e dyshimtë pranë Pallatit të Kulturës në Vlorë, policia rrethon zonën

Një pako e dyshimtë ka alarmuar policinë në qytetin e Vlorës.

Mësohet se forca të shumta policie janë mbledhur pranë Pallatit të Kulturës në Vlorë.

Dyshohet se pakoja e dyshimtë është vendosur në ambientet e rrethuara nga policia.

Gjendet një celular që dyshohet të jetë i lidhur me eksploziv. Celulari është gjetur i i mbështjellë me një pako, pranë një peme të lagjes “Pavarësia”.

Sipas polcisë sasia e dyshuar e eksplozivit është pranë një peme dhe afër vendbanimeve në zonën në afërsi të portit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet