Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nuk pyet se ai “është i martuar”, një tjetër skandal në Hollywood

Aktorët Lili James dhe Domenic West ndodhen në mes të një skandali.

Çifti u fotografua tek puthej në publik, ndërkohë që aktori është i martuar.
Të shumta ishin komentet në rrjet.

Sipas burimeve, bashkëshortja e Domenic-ut, Catherine FitzGerald mbeti e shokuar kur pa fotografitë e publikuara, madje pohoi që ajo dhe Domenic ata janë një çift shumë i lidhur me njëri-tjetrin.

Nuk kanë munguar as reagimet nga populli i Twitterit, të cilët e kanë krahasuar këtë tradhëti bashkëshortore me një tjetër tradhëti, atë të Kristen Stewart me Robert Pattinson.

Ndërsa ishin të martuar, aktorja u fotografua me regjisorin Rupert Sanders, duke u puthur, gjatë xhirimeve të filmit Borëbardha dhe Gjahtari.

 

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet