Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Merr flakë në ecje furgoni i mallrave në Korçë, nuk ka dëme në njerëz

KORÇË

Një furgon mallrash ka marrë flakë në ecje në aksin rrugor nacional Korçë – Pogradec, në afërsi të fshatit Çiflig.

Nga informacionet e para mësohet se furgoni ka qenë i ngarkuar me thasë bosh, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Fatmirësisht, nuk ka dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëseve kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve, ndërkohë që policia po heton lidhur me shkaqet e rënies së këtij zjarri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet