Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koronavirusi mbërthen futbollin, Cristiano Ronaldo rezulton pozitv

Raportohet se edhe ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me virusin.

Kjo pas situatës alarmante të krijuar tek ekipi i Interit si pasojë e koronavirusit.

Portugezi ka bërë tamponin disa ditë më parë, ku u grumbullua me kombëtaren. Ndërsa përgjigja e cila rezultoi pozitive është njoftuar disa minuta më parë.

Kujtojmë që para dy ditësh Ronaldo luajti titullar në supersfidën ndaj Francës e cila përfundoi me rezultatin 0-0.

Akoma nuk dihet se çfarë do të ndodhë me sulmuesin, do të qëndrojë në Portugali për të kryer karantinën atje apo do të lejohet të kthehet në Torino.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet