Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kapen mbi 102 kg heroinë në Athinë, disa shqiptarë të dyshuar të përfshirë në trafik droge

ATHINË

Policia greke ka sekuestruar 102 kilogramë e 685 gramë heroinë.

Droga u kap në një apartament të marrë me qira në afërsi të Stathmo Larisis.

Rezulton se apartamenti ku u gjet lënda narkotike ishte i marrë me qira në datë 24 shtator.

Droga e sekuestruar ishte e ndarë në 208 pako, e futur në 4 çanta. Ndërkohë, vazhdon operacioni i policisë greke.

Burime konfidenciale bëjnë me dije se në çështje janë të përfshirë dhe shtetas shqiptarë.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet