iPhone 12, çmimet dhe detajet për telefonin më të përfolur

Teknologji
iPhone 12, çmimet dhe detajet për telefonin më të

Apple ka prezantuar këtë mbrëmje modelin e ri të iPhone 12.

Krahas iPhone 12 dhe iPhone 12 mini, Apple ka sjellë edhe iPhone 12 Pro, dhe iPhone 12 Pro Max për nevojat e profesionistëve të fotografisë dhe jo vetëm.

Çmimi i iPhone 12 Pro do të fillojë nga $999 ndërsa ai iPhone Pro Max do të fillojë nga $1099.

Të dyja këto pajisje kanë një memorie të brendshme që nis nga 128GB, dhe mund të fillojnë të shiten nga 23 tetori.

ME TE LEXUARAT