Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infektohet me Covid-19 një tjetër deputete e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut (Emri)

Jadranga Pockova, deputetja maqedonase nga Strumica, nga radhët e OBRM-PDUKM-së, është e infektuara më e re me COVID-19 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.

Numri i rasteve aktive në Kuvend ka arritur në 3 deputetë.

Deputetja është e infektuar prej një jave, por ka dy javë që nuk ka qenë në punë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet